EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Kasım 2018 Çarşamba

!!BEST OF BENDENİZ'' VOL1


Türk popunun önemli yorumcu ve bestecilerinden Bendeniz, geçmişten bugüne sevilen şarkılarını ''Best of Bendeniz'' abümünde bir araya getirdi. 12 şarkının yer aldığı ilk cd, bugün itibari ile müzik marketlerde ve dijital platformlarda yerini aldı. 25 yıllık müzikal yolculukta iz bırakan Bendeniz şarkılarını farklı versiyonları ile dinlerken, Ümit Sayın ve Hazal gibi önemli yorumcuların vokallerine de kulak vereceksiniz. Albümün bir sürprizi de, Serkan Kaya ile yapılan ''Biri Var'' düeti oldu. Bendeniz albümü ile ilgili ''Her zaman yaptığım şarkılarla farklı olmaya çalıştım. Kimseye benzemeyen değişik melodilerle, kalplere dokunan ve kalıcı olmasını istediğim şarkılara hayatımı ve tüm hayallerimi verdim. Şimdi Bendeniz şarkılarını yine yeniden taze ruhlara tanıtma sırası geldi. Benim neler hissettiğimi onlar da anlamalı ki, beni gerçekten tanıyabilsinler’ şeklinde konuştu. 

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe