EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Ağustos 2018 Salı

ETKİNLİK: ISTANBUL COCKTAIL FESTİVAL


Rengarenk görünümleri, yaratıcı sunumları, tüm damak tatlarına uygun farklı lezzetleri ile yeme içme dünyasının hız kesmeyen yıldızları kokteyller, Türkiye’nin kokteyl festivali ile 1 Eylül’de yeniden KüçükÇiftlik Park’ta!
2017 Ekim ayında Türkiye'yi yepyeni bir festival anlayışıyla tanıştıran ilk kokteyl festivali İstanbul Cocktail Festival, Mayıs ayında İzmir'de düzenlediği etkinliğin ardından 1 Eylül 2018'de bir kez daha KüçükÇiftlik Park'ta kokteyl kültürünün her seviyeden meraklılarını bir araya getirmeye hazırlanıyor. 
İstanbul’un usta kokteyl duraklarının imza lezzetleri, ödüllü miksolojist ve gurmelerin eğitici ve eğlenceli atölyeleri, lokal sahnenin güncel isimlerinin renkli performansları ve bağımsız butiklerin özenli tasarımları ile Istanbul Cocktail Festival katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşatacak. 
İstanbul Cocktail Festival öncesinde İstanbul Cocktail Week kapsamında gerçekleşecek çalışmalar kapsamında, şehrin en usta kokteyl duraklarında kokteyl atölyeleri ve müzik buluşuyor. 
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe