EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

8 Nisan 2018 Pazar

MELİS DAĞ'IN İLK TEKLİSİ ''KAHRAMANLAR''


Pek çok ünlü isimle sayısız canlı performansa imza atan Melis Dağ, ilk teklisi ''Kahramanlar''ı Garaj Müzik etiketi ile müzik severlerle buluşturdu. Sözü ve müziği Murat Güneş imzası taşıyan Kahramanlar'ın düzenlemesi rock müziğin önemli isimlerinden Demir Demirkan tarafından yapıldı. Sosyal medyada kısa sürede ses getiren Kahramanlar'ın video klip yönetmenliğini ise REDD grubundan tanıdığımız Güneş Duru üstlendi. 
“İnsanlar önce albüm yapıp sonra sahneye çıkarlar ama ben 15. sahne hayatımı KAHRAMANLAR’ımla kutluyorum” diyen Melis Dağ aynı zamanda albüm için stüdyo çalışmalarını sürdürüyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe