EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Mart 2018 Çarşamba

EDİS İLK ALBÜMÜ ''ANI''I YAYIMLIYOR!Bugüne kadar,  ‘Benim Ol’, ‘Olmamış mı’, ‘Dudak’ ve ‘Çok Çok’ hit olmuş teklileri ile müzik severlerle buluşan Edis, çok konuşulacak ilk albümünü DMC etiketi ile yayımlıyor.
 
‘An’ ismini taşıyan albümü 7 Mart’ta DMC yapımcılığı, sanatçının kendisinin prodüktörlüğü ve Ozan Çolakoğlu’nun müzik direktörlüğünde çıkacak. 12 şarkıdan oluşan albümde, 10 şarkı Edis imzasını taşıyor. Edis'in 'An' albümünde ayrıca sanatçının her zaman birlikte çalıştığı Onurr ve Alper Narman'la ortak yazıp bestelediği 2 yeni şarkı da olacak. Albüm çalışmalarında her detayı titizlikle ele aldığı söylenen Edis; Gürsel Çelik, Osman Çetin, Ozan Bayraşa, Serhat Şensesli, Ozan Çolakoğlu ve Mustafa Ceceli gibi  aranjörlerle çalıştı.

‘An’ albümü için Erdi Doğan’ın objektifine poz veren sanatçının, kreatif direktörlüğünü Sezer Arıcı, styling çalışmasını Erkan Altunay ve Meltem Özkan yaptı. Albümün kapak tasarımı Almanya'da çağdaş sanatın genç temsilcilerinden gösterilen Ozan Şanal’ın elinden çıktı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe