EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

23 Ocak 2018 Salı

GÜNCE KORAL'DAN YENİ TEKLİ ''AYRILIKLAR DA DAHİLMİŞ SEVDAYA''


Günce Koral, uzun süre verdiği ara sonrasında yeni şarkılarını tekli formunda yayınlamaya devam ediyor. Şarkıcının yeni teklisi ''Ayrılıklar da Dahilmiş Sevdaya'' adını taşıyor. 1993 yılında gerçek bir hikayeden yola çıkılarak yazılan şarkının söz ve müziği Barış Karasapan’a ait. Günce Koral’ın usta yorumu ile hayat bulan “Ayrılıklar da Dahilmiş Aşka”nın düzenlemesini Nail Evrim Doğ yaptı. ŞarkıNIN video klip yönetmenliğini Barış Karasapan yaptı. Çekimleri iki gün süren video klibin iç sahneleri blackout stüdyoda, dış sahneleri Kadıköy’de çekildi.


Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe