EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Aralık 2017 Pazartesi

SELAMİ ŞAHİN ''ESKİMEYEN ŞARKILAR''


Türk müzik tarihinin çok önemli isimlerinden Selami Şahin,70'lerden 2010'lara kadar uzanan müzikal yolculuğunu geçtiğimiz akşam Eskimeyen Şarkılar konseri ile dinleyicilerle buluşturdu. 
Türkiye'de ilk defa belgesel tadında bir konsere imza atan Selami Şahin teatral bir havada geçen bu özel gece ile ilgili düşüncelerini : '' 1970'den 2010'lara kadar yaptığımız şarkıların hikayelerini, o dönemde Türkiye'de yaşanan önemli değişimler ile bağdaştırarak Erkan Kolçak Köstendil sunumunda dinleyicilere ulaştırmaya çalıştık. Konsere gelen ve beni sevenleri mutlu etmek için elimden geldiğince gayret ediyorum. '' şeklinde anlattı. 
Eskimeyen Şarkılar konseptine uygun olarak hazırlanan ve her dönem için farklı kostümlerle hayranlarının karşısına çıkan Selami Şahin'in konser kıyafetlerini Didem Şahin seçti. 
Selami Şahin'in müziğe başladığı ilk yıllardan itibaren serüveninin, Yavuz Hakan Tok tarafından özenle hazırlanan metin ile sunulduğu konserde, sunuculuk görevini imzasını attığı başarılı projeler ile adından söz ettiren Erkan Kolçak Köstendil üstlendi. 
Selami Şahin'i izlemeye gelenler arasında; eşi Didem Şahin, Didem Şahin'in annesi, kızı Meryem İrem Şahin, Yılmaz Vural, Hakan Altıner, Tümay Özokur, Aydın Kurtoğlu, Damla Cercisoğlu, Selen Seyven gibi isimler vardı
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe