EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Eylül 2017 Cuma

BURN İSTANBUL ROOFTOP FESTİVAL 2017 !


Geçtiğimiz sene ilki düzenlenen ve Türkiye'de ilk defa farklı mekanlarda eş zamanlı yapılan organizasyon fark yaratan Burn İstanbul Rooftop Festival, birbirinden farklı etkinlikler ile şehirde yazın son demlerini yaşamak isteyen katılımcılarını bu sene ikincisine imza atılacak olan festivalde bekliyor. 

16 Eylül'de Burn Energy Drink sponsorluğunda gündüzden geceye uzanacak bu keyifli yolculukta, katılımcılar tek biletle deneyimlenebilecekleri 11 farklı mekanda iyi müziğin kaliteli temsilcileri ile bir araya gelecek.
İstanbul'un farklı teraslarında açık havada müziğe doyacak olan 3000 festival katılımcısı, değişik lezzetlerde kokteyl, mutfak alternatifleri ve eğlenceli aktiviteler ile de 2017 yazını tatlı bir esintiyle noktalayacak.
Günü ve geceyi kendi notalarıyla renklendirecek isimler arasında J. Bernardt, Just Emma, Milo Häfliger, Niju, Nublu, İlhan Erşahin,MercanDede, Aksak,Benil Sibelle,Birol Giray & Can Tanca,BTN Crew,Doruk Güralp,Elif Tanverdi,Emre Garan,EnesGül,Fattish,Kozmonot Osman, Kurt Adam,Memo Garan,Murat Tokuz,Murathan Özbek & Can Balta,Orkun Bozdemir,Procombo,Style-Ist,Uncles (Efe Kantel & Furkan Kurt),Undomundo,Violations Radio,Yakuza ve daha bir çok isim yer alacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe