EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Ağustos 2017 Perşembe

SENA ŞENER'DEN YENİ TEKLİ : SEVMEMELİYİZ


Sosyal medya üzerinden yayınladığı şarkılarla adını duyuran "Bak Bana" ve "Ona" şarkıları ile tanınan Sena Şener, yeni teklisi "Sevmemeliyiz" Pasaj Müzik imzası ile yayınladı.
Sena Şener, akustik tınıların yoğun bir şekilde duyulduğu, melankolik olduğu kadar umut yüklü sözlere sahip "Sevmemeliyiz"in söz, beste ve düzenlemesine kendi imzasını attı.

Çevresinde gelişen olaylardan ve hikayelerden ilham aldığını söyleyen Sena Şener'in "Sevmemeliyiz" şarkısının dikkat çekici, duygusal yönünün yoğun bir şekilde görsel anlatımına yansıyan video klibini İdil Dizdar ve Sait Dağdeviren çekti. Türkçe albümünü tamamlamak için çalışmalarına devam eden Sena Şener, yurt dışı hedefi içinde İngilizce şarkılar üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe