EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Ağustos 2017 Perşembe

MABEL MATİZ'DEN ALBÜM HABERCİSİ TEKLİ ''YA BU İŞLER NE?''


Farklı tarzı ile müzik dünyasında özel bir yer edinen Mabel Matiz, iki buçuk yıl aradan sonra dördüncü solo albümünü yayınlamaya hazırlanıyor. ''Maya'' adını taşıyan yeni albümü öncesinde albümün habercisi olma özelliğin taşıyan ''Ya Bu İşler Ne'' yi dinleyici ile buluşturan Mabel Matiz'in söz konusu şarkısının söz ve müziği kendisine, düzenlemesi de Sabi Saltiel'e ait. Mabel Matiz şarkısı ile ilgili “Son yıllarda hem kendime hem de dünyaya en çok sorduğum sorulardan biri bu. Şarkım, bireysel dertlerin ötesine ulaşmanın ve fotoğrafa çok daha geniş açılardan bakmanın derdinde” şeklinde konuştu..

“Ya Bu İşler Ne”nin klip çalışmasında, Anıl Can ile birlikte yönetmenliği üstlenen Mabel Matiz,  farklı bir dokuya ve renge sahip unutulmayacak bir klibe imza attı.  İzleyenlerin gözlerini bir an dahi ayıramayacağı rengarenk görüntülere sahip olan  ve görüntü yönetmenliğini Eren Yıldız'ın üstlendiği klipte, Mabel Matiz'in stil danışmanlığını ve aynı zamanda klibin sanat yönetmenliğini Anıl Can üstlendi.  Sanatçının özel olarak hazırlanan kostümleri Emre Erdemoğlu, Hakan Akkaya ve Anıl Can imzası taşıyor
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. bağımlılık yapan bir şarkı ve klip. tebrikler. yine bilinçaltına bir şeyler gitti hadi hayırlısı bakalım.

  YanıtlayınSil
 2. Anonim11:49

  İyi ki varsın MABEL :)

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe