EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Ağustos 2017 Pazartesi

HEDİYE GÜVEN ''SARIL BANA''


Kendine has çizgisi ile müzik dünyasındaki yolculuğuna devam eden Hediye Güven, 2012 yılında yayımladığı albümü ''Yengeç'' sonrasında ''Sarıl Bana'' adını taşıyan teklisini dijital platformlar aracılığı ile yayımladı. Söz ve müziği Hediye Güven'e, aranjesi ve gitarları Tolga Tümay'a ait olan "Sarıl Bana"nın tuşlu çalgılar ve yapımında Uğur Onatkut, bas gitarda Burçak Kayacan, davul ve vurmalı çalgılarda Berk Sarıoğlu, geri vokallerde de yine Hediye Güven ve Uğur Onatkut yer alıyor.
Hediye Güven yeni şarkısı için "Bu şarkıya ve görseline emeği ve sevgisi geçen canım insanlar Burçak Kayacan, Berk Sarıoğlu, Uğur Onatkut, Tolga Tümay, Arda Tunçman ve Bestenigar Köseoğlu'na bin teşekkür. Bu sözleri eşim Tolga'ya yazarken sevgiliydik daha ve evleneceğimizi bilmiyordum - neyse o işler biraz uzun sürdüğü için albüm de gecikti ama bol aşklı ve şaşkınlıkla dolu bir müzik kütlesine dönüştü- bu tam On Bir Mevsim sürdü - dileriz ki çok beğenir sımsıkı sarılırsınız ona" şeklinde konuştu.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe