EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Haziran 2017 Çarşamba

FATİH MELEK ''DEMOLAR''


Geçtiğimiz haftalarda Eurovision klibi ile dikkat çeken ve beğeni kazanan Fatih Melek, ilk mini albümü ''Demolar''ı dijital platformlar üzerinden yayınladı. Genç müzisyenin 2 şarkısının yer aldığı albüm, iletişim dünyasının tanınan ismi Özgür Aras'ın, Ajlan Büyükburç anısına kurduğu müzik şirketi Ajlan Records etiketi ile yayınlandı. Fatih Melek'in kaleminden çıkan şarkılar, ''demo'' olarak tabir edilen okuma halleri ile olabildiğince yalın bir formda müzik severlerle buluştu. Mini albümdeki iki şarkının düzenlemesi ise Oğuz Çetiner'e ait. Melek'in fotoğrafları Doğuş Subaşılar tarafından çekilirken, albümün kapak tasarımı Atakan Kalkan tarafından yapıldı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe