EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

23 Haziran 2017 Cuma

DENİZ SEKİ ''ŞÜKÜR KAVUŞTURANA''


Pop müziğin ünlü ismi Deniz Seki, uzun süren suskunluğunu yeni mini albümü ''Şükür Kavuşturana'' ile bozdu. Seyhan Müzik etiketi ile yayımlanan iki şarkılık mini albüm şarkıcının, dinleyicileri ile buluşma projesi. Son dönemde yaşadıklarını Bir noktaya varmanın değil, en varılmaz noktayı sonsuz ve hudutsuz aramanın davasıdır ya şiir.. Özgürlüğümün elimden alındığı en varılmaz noktada her doğan günde benim yaşama sebebimdir bana yarenlik eden kıymetli şarkılarımın sözleri… Biz birlikte çektik çilemizi melodilerim ve sözlerimle beraber. Sonrasında güneşimiz doğdu, bu şarkılar da benden size geçmiş oldu artık. Beni hissederek, kalbinizi titreterek dinlemeniz en büyük dileğim.. Her gece hepinizi bu şarkılarımı severek dinlerken hayal ettim. Şükür Kavuşturana bu yüzden çok kıymetli, devamı da gelecek. Hepinizi o güzel kalplerinizden öperim cümleleri ile anlatan Seki'nin 2 yeni şarkısı ''Bal Saklıyor'' ve ''Büyümüşsündür'' 'ün söz ve müziği kendisine, düzenlemeleri ise Ozan Çolakoğlu ve İskender Paydaş'a ait.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim13:38

  Bundan sonra kariyerini nasıl yönetecek çok merak ediyorum.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe