EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Mayıs 2017 Perşembe

LEVENT YÜKSEL ''HAYATIMA DOKUNAN ŞARKILAR''


Türk pop müziğinin önemli yorumcularından Levent Yüksel, uzun süren suskunluğunu Poll Production etkiketini taşıyan konsept albümü ''Hayatıma Dokunan Şarkılar'' ile bozuyor. Ünlü müzisyenin, çocukluğundan bu yana dinlediği arabesk şarkıları kendi tarzında yorumladığı albümde 10 şarkı yer alıyor. Levent Yüksel'in, Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses ve Müslüm Gürses gibi kült isimlerin eserlerini seslendirdiği albümünün ilk video klip şarkısı sözü Tahir Paker, müziği Burhan Bayar'a ait olan ''Yalan''a ,Tülay İbak yönetmenliğinde çekildi.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. yaza girerken bu tarz bir konsept albüm "bence" yanlış bir karardı. ama tabii ki Polat Yağcı daha iyisini bilir. "Topyekûn" albümü kötü bir albüm değildi ama güçlü şarkılar pek yoktu. kimse artık bir "Med-Cezir" beklemiyor ama kendisinden beklentilerimiz yüksek ve kredisi de asla tükenmez.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe