EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Nisan 2017 Pazartesi

''ÖZGÜ''DEN SEZEN AKSU DESTEKLİ İLK TEKLİ!


Özgü,  Sezen Aksu şarkısı ile müzik dünyasına ‘merhaba’ diyor. Albümünü Özgü Müzik & Seyhan Müzik etiketi ile dinleyici ile buluşturan  Özgü, ‘Perişanım Şimdi’ adlı teklisi Genco Arı prodüktörlüğünde tüm dijital platformlarda yerini aldı. Avrupa ve Türkiye’de çeşitli sahnelerde konserler veren Özgü, profesyonel müzik kariyerine idolü olan Sezen Aksu’nun bir şarkısı ile devam ediyor. Düzenlemesini ‘The Wizard’ diye tanınan prodüktör Genco Arı’nın üstlendiği şarkının video klip yönetmenliğini ise Efe Burak Baydar yaptı. Almanya doğumlu Özgü, Avrupa’nın birçok kentinde düzenli olarak sahne alırken, Türkiye ve İstanbul’a olan hayranlığı nedeniyle ülkemize kesin dönüş yaptı. Özgü, önümüzdeki günlerde de sahne kariyerine burada devam etmeye hazırlanıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe