EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Nisan 2017 Cuma

ÇAMUR'DAN YENİ 45'LİK!


Çamur, uzun süren sessizliğini bir 45'lik ile bozdu. Arpej Yapım etiketi ile raflarda yerini alan plağın A yüzündeki “Ayrılamıyoruz Meliha’yla”, Çamur’un dağılmadan önce yaptığı son şarkı. B yüzündeki “Ömrüm” ise Ömür Kılıçaslan’ın hatırasına ithafen yazılan bir ağıt niteliğinde. Grup için büyük anlam taşıyan bu iki şarkıyı bir 45’likte yayınlayan Çamur böylece, dinleyenlerine “kaldığımız yerden devam” mesajını veriyor. Şimdiden yeni şarkılarının kayıtlarına başlayan Çamur, yaz sonunda çıkacak yeni albümü ile dinleyicilerini özlenen şarkıları ile buluşturmaya devem edecek.

Çamur 45’liğinde yer alan şarkılara Spotify üzerinden ulaşabilirsiniz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe