EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

30 Mart 2017 Perşembe

SEZEN AKSU SPOTIFY'IN DA EN'İ OLDU!


Son albümü ''Biraz Pop Biraz Sezen'' ile müzik severlerle buluşan Sezen Aksu, geride bıraktığımız hafta Spotify üzerinden Türkiye'de en çok dinlenen sanatçı oldu. Aksu'nun aynı zamanda kliplendirdiği şarkısı ''İhanetten Geri Kalan'' ise haftanın en çok dinlenen tek Türkçe şarkısı olarak Spotify Top 5 listesinde yer aldı. Söz konusu şarkı 18 Ocak tarihinden bu yana Spotify’da toplam 2 milyon 389 bin kere dinlendi.
Spotify verilerine göre, Sezen Aksu’yu rekora taşıyan dinleyicilerin yaklaşık yüzde 60’ını kadınlar oluşturuyor. Yıllara meydan okuyan sanatçı, yüzde 35,6 oran ile en çok 18-22 yaş aralığında dinleniyor. Bu oranı, yüzde 27,6 ile 23-27 yaş, 17,1 ile de 28-34 yaş aralığı takip ediyor.

Sezen Aksu’nun “Biraz Pop Biraz Sezen” adlı albümünde Spotify üzerinden dinlenen TOP 5 şarkı ise şöyle:

1). İhanetten Geri Kalan
2). Manifesto
3). Canımsın Sen
4). Köz
5). Hakkımda Konuşmuşsun
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe