EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Mart 2017 Çarşamba

SERTAB'IN ODA MÜZİĞİ


Sertab Erener'in yeni sahne performansı projesi ''Sertab'ın Oda Müziği'' müzik severlerle buluşmaya devam ediyor. Kerki Production ve Solfej Organizasyon'un düzenlediği konser serisinde 25 yıl içinde biriktirdiği şarkılarının akustik sunumlarını gerçekleştiren Sertab Erener’in sesinin en yalın halini dinleme fırsatı buluyoruz. Sanatçı, Bursa ve Ankara’daki başarılı konserlerinin ardından 18 Mart Cumartesi akşamı İstanbul TİM Show Center’da gerçekleşecek.
Konserde, “Vur Yüreğim”, “Yalnızlık”, “Zor Kadın”, “Açık Adres” gibi dünden bugüne hit olan 30 parçasını seslendirecek olan Sertab Erener, kendisini dinlemeye gelen sevenlerine müzik dolu unutulmaz bir gece yaşatacak.
“Sertab’ın Oda Müziği” projesinin düzenlemelerini Çağrı Sertel yaptı. Sanatçıya Piyanoda Çağrı Sertel, Kemanlarda Deniz İbrahimoğlu, Vugav Kurbanov; Viyolada Çağatay Şahin, Viyolonselde Yılmaz Bişer ve Kontrbasta Volkan Hürsever eşlik ediyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe