EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Mart 2017 Çarşamba

NAZAN ÖNCEL ''MADALYON''U KLİPLENDİRDİ!


Türk pop müziğinin kült isimlerinden Nazan Öncel son teklisi ''Şampiyon''da yer alan şarkısı ''Madalyon''u Deniz Akel yönetmenliğinde kliplendirdi. Nazan Öncel hissettiklerini şu sözlerle özetledi “Bir günde çekimleri tamamlanan Madalyon yüksek teknolojiyle yirmi gün süren post prodüksiyonu, yüksek enerji ve hiç düşmeyen temposuyla memleketin en havalı klibi oldu.  Ses ve yeteneklerine hayran olduğum Ufuk Şenel ve Buse Türker de bu klip de yeteneklerini gösterdiler ben onlarla gurur duydum. Yakında albüm ve single’larıyla tanışacağınız bu iki genç bu kliple birlikte deneyim kazandılar ve klibime çok yakıştılar.'' şeklinde konuştu.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe