EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Mart 2017 Cuma

ERKAN GÜLERYÜZ'DEN ''ORGANİK'' BİR ALBÜM


Romantik şarkılarla özdeşleşen isimlerden Erkan Güleryüz özel bir proje ile müzik severlerle buluşuyor. 13 akustik şarkıdan oluşan ''Organik'' albümünde, kayıt aşamasında tüm enstrümanlar tek seferde canlı kaydedildi. Albümde yer alan şarkılardan birinin müziği hariç hepsinin söz ve müziği Sezen Aksu ve Erkan Güleryüz imzası taşıyor. Organik'te aranjör olarak Erkan Güleryüz ve Fatih Ahıskalı imzasını görüyoruz.
Albümün bir diğer özelliği ise  tüm şarkılara tek seferde Bedran Güzel yönetmenliğinde klip çekilmesi oldu.. Çıkış şarkısı olarak belirlenen sözleri Sezen Aksu ve Erkan Güleryüz’e bestesi ise Selim Hiçyılmaz’a ait olan “Gitme'' nin video klibi dijital platformlardaki yerini aldı. Önümüzdeki günlerde diğer şarkıların klipleri de sırayla paylaşılacak.
Şu anda dijital platformlardaki yerini alan “Organik” albüm, SN Müzik etiketiyle önümüzdeki günlerde fiziksel olarak da satışta olacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe