EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Ocak 2017 Salı

SEZEN AKSU ''BİRAZ POP BİRAZ SEZEN''


Türk pop müziğinin efsane ismi Sezen Aksu merakla beklenen albümü ''Biraz Pop Biraz Sezen''i yayınladı. Sanatçının 6 yıllık aranın ardından yayınladığı yeni albümünde tam 16 şarkı yer alıyor. Ağırlıklı olarak kendi söz ve müziklerinin yer aldığı ''Biraz Pop Biraz Sezen'' albümünde Şehrazat, Sibel Algan, Onur Özdemir, Ara Dinkjian, Rob Dougan gibi isimler de bulunuyor. Albümün aranjör kadrosunda Ozan Bayraşa, Aytuğ Yargıç, Erdem Yörük, Okay Barış, The Secret Trio yer alıyor.
Sezen Aksu''“Söylediğim şarkılar, popüler hale geldiler belki ama her zaman bir yönüyle kişisel oldular. Bu açıdan yaptığım müzik, pop kategorisinde sayılamaz tam olarak. Aslında hep içiçe ve biraz ayrı durdu bu iki ifade şekli birbirinden. Bu albüm de galiba bu ayrım ve aynılığın demlendiği bir albüm oldu…” cümleleri ile yeni albümü ile ilgili düşüncelerini anlattı. Kapak fotoğrafı Sinan Tuncay tarafından çekilen albüm SN Müzik etiketi  ve DMC dağıtımıyla, dijital platformlar ve müzik marketlerde müzik severlerle buluşuyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe