EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Ocak 2017 Pazartesi

FERHAT KÖSE ''PINAR MİSALİ''


Bu zamana kadar çeşitli isimlere sahne performanslarında eşlik eden Ferhat Köse yeni teklisi ''Pınar Misali''ni dinleyici ile buluşturdu. 
Sözü ve müziği Cihan Konuk’a, düzenlemesi Ferhat Köse’ye ait olan şarkının kayıtları Stüdyo Voice’da yapıldı. Türkiye'nin önemli müzisyenlerinden Serhan Yasdıman (gitar), Hakan Yelbiz (bas gitar), Abbas Karacan(perküsyon) ve Hande Ünsal(vokal) eşlik etti. Şarkının mix ve mastering’i Özgür Yurtoğlu tarafında yapıldı. Eyüp Doğdu'nun fotoğraflarını çektiği "Pınar Misali"nin video klibi, Ferhat Köse'nin diğer kliplerinde de beraber çalıştığı Gökhan Özdemiryönetmenliğinde 4 günde tamamlandı. Kerpe, Safranbolu ve Yedigöller'de çekilen klipte Ferhat Köse'ye genç oyuncu Ayşe Taşyar eşlik
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe