EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Ocak 2017 Çarşamba

BEDÜK'TEN YENİ TEKLİ ''MISSING''


Kendine has tarzı ile müzik dünyasında farklı bir yer edinen Bedük, yeni teklisi ''Missing''i dijital platformlarda yayınladı. 1994 yılında Everything But The Girl grubu tarafından yayınlanan ve o yıllarda büyük ses getiren ‘’Missing’’ i yeniden yorumlayan Bedük tekli kapağında ise 1984 yılında Amerika’ nın Ohio eyaletinde çekilen bir fotoğrafı kullandı. Ablası, babası ve 3 süper kahraman kostümlü animatör ile birlikte yer aldığı fotoğraflı kapak da en az parça kadar ilgi gördü.
Bedük’ ün şarkıda geçen " ve çöllerin suyu özlediği gibi seni özlüyorum " ( and I miss you, like the deserts miss the rain) cümlesini; ‘’ O eski günlerimizi, çocukluğumu, her şeyin daha basit ve masum olduğu günleri özleme anlamında yorumlayarak tasarladım.’’ şeklinde ifade ettiği ‘’Missing’’ isimli Single’ ı New Music, Itunes, Spotfy ve Deezer’da dinleyici ile buluştu.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe