EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

9 Aralık 2016 Cuma

ZEYNEP CASALİNİ ''KÖPRÜLER''


Zeynep Casalini yeni şarkısı ''Köprüler''i Pasaj Müzik etiketi ile yayınladı. Sözleri Çağlar Yerlikaya, müziği Nuri Harun Ateş'e, aranjesi Hüseyin Cevahir Ünal'a ait olanr şarkı için Casalini ''"Şiddetli, tutkulu, tıpkı Zeynep gibi bir şarkının peşindeydim. Sözlerin güzel hikayesi böyle buldu müziğini." diyen "Köprüler"in bestecisi Nuri Harun Ateş, hikayenin en sek haliyle dinleyici ile buluştuğunu söyledi.'' şeklinde konuştu.
Zeynep Casalini'nin yeni şarkısı "Köprüler"in akustik ve dinamik yapıya sahip düzenlemesi, temiz ve dinlerken yormayan soundu ile dikkat çekiyor
Şarkının video klibi, birçok video'da birlikte çalıştığı Gürcan Keltek yönetmenliğinde . Bodrum'da eski bir tersanede ve tarihi yarımadanın farklı doğal mekanlarında 2 günde çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe