EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

30 Aralık 2016 Cuma

SİNANU İLE TANIŞMAYA HAZIR MISINIZ?


Keremcem, Gökhan Türkmen gibi çok sayıda genç yeteneği müzik dünyasına kazandıran başarılı müzisyen Aykut Gürel 2016'nın son günlerinde SinanU'yu dinleyici ile tanıştırdı. 
Prodüktörlüğünü Aykut Gürel'in üstlendiği albümde  yer alan  10 şarkının söz, beste ve düzenlemelerinde SinanU imzası var. Albümün mix ve mastering işlemleri ise Meksikalı müzisyen Ofo Barher tarafından yapıldı. Mottosunu “en büyük pişmanlıklarım hep, yaptıklarım yerine yapmaya korktuklarım” olarak belirlediği albümdeki parçalar genel hatlarıyla pop müzik ana başlığı altında değerlendirilse de, ayrı ayrı bakıldıklarında rock, rap, funk, electro, trap, synthpop vs. gibi birçok farklı tarzı içlerinde barındırıyor.


Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe