EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Aralık 2016 Perşembe

MERT GÜNERİ ''HİÇ OLMAZSA İÇİNE ÇEK''


Mert Güneri 2 şarkıdan oluşan mini albümü ''Hiç Olmazsa İçine Çek''i yayımladı.  Albümün çıkışı olarak seçilen "Hiç Olmazsa" şarkısında yönetmen olarak Mert Ercin'le çalışan Mert Güneri, kliplerinde betimlemelere sıklıkla yer veriyor. Beklenmedikleri bir yerde ve hiç düşünmedikleri bir anda, tesadüfen birbiriyle tanışan ve sonrada aşık olan 2 kişinin hikayesinin anlatıldığı klip Asmalımescit'te çekildi. Plak, antika eşyalar, tablo ve tahta oyuncaklara ilgisi olan Güneri, bir zamanlar fotoğraf sanatıyla da ilgilendi. Sanat tarihine olan düşkünlüğü ve merakı, ilk klibine de yansıdı. 

İlham kaynağı olarak Bülent Ortaçgil, Feridun Düzağaç, Teoman’ın yanı sıra yabancı sanatçılardan Cat Stevens, Pink Floyd ve Led Zeppelin gibi isimleri aldığını söyleyen Güneri, ilham aldığı sanatçıların özellikle yazma ve yaratıcılık açısından oldukça önem taşıdığını dile getirdi. 
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe