EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Kasım 2016 Pazartesi

DEMET AKALIN ''RAKİPSİZ''Demet Akalın, uzun süredir hazırlıklarını sürdürdüğü albümü ''Rakipsiz''i dinleyici ile buluşturdu. DMC etiketi ile raflarda yerini alan albüm, Akalın'ının müzik dünyasındaki 20. yılında yayımlanmış oldu. ''Rakipsiz'' albümünde Ayla Çelik, Berkay, Berksan, Buray, Berk Telkıvıran, Çağrı Telkıvıran, Erdem Kınay, Erhan Bayrak, Gökhan Özen, Gökhan Tepe, Gülşen, Gözde Ançel, Reşit Gözdamla, Murat Güneş, Murat Yeter, Okan Akı, Ozan Çolakoğlu, Özge Ançer, Özlem Argon, Sinan Akcil, Sirel, Şebnem Sungur, Taşkın Sabah, Turaç Berkay Özer ve Volga Tamöz, Demet Akalın'la birlikte çalıştı.

Bener Hamamcı’ nın stylingini yaptığı Müjdat Kupsi‘nin fotoğraflarını çektiği albüm çekimleri için geçtiğimiz gün objektif karşısına geçti. Albümün çıkış şarkısı ise, albüme en son giren ve Gülşen tarafından Demet Akalın‘a hediye edilen “Hayalet” şarkısı oldu. Şarkının vokalinde son günlerin gözde ismi Cem Belevi sesiyle eşlik etti. Hayalet’in klibi çok yakında ekranlara gelecek.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. albüme iddialı isim koyma geleneğinden gına geldi. tamam, bir demet akalın var başkası yok. bir tek onu dinleyelim. bundan sonraki alternatif albüm isimleri şöyle: muazzam, fevkalade, sen kimsin ya?, muhteşem, şahane, efsane (efso da olur), var mı bana yan bakan, önüme gelene bir tekme, party starter, drag queen, ayna ayna söyle bana, var mı benden starı bu piyasada (yok kraliçem), yine bir gün rakipsizim (demeeeeeeet!), birinci sınıftan beri fanlarım var benim,.... şaka bir yana, spor yaparken iyi gidiyor valla. bu arada murat boz'un "ilk anda" şarkısının spinning için çok uygun olduğunu fark ettim. konu nereye geldi. neyse.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe