EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Ekim 2016 Pazartesi

İLHAN İREM İÇİN ARŞİVDE YER AÇIN!


Türk pop müziğinin kült ismi İlhan İrem'in 15 albümü plak ve cd formatında müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. Sevgililer Günü”, “İlhan-ı Aşk”, “Koridor”, “Seni Seviyorum”, “Işık ve Sevgiyle 30 Yıl”, “Uçun Kuşlar Uçun”, “Bezginin Gizli Mektupları” gibi eserlerin bulunduğu 15 İlhan İrem albümü; müzik tarihinin dününü, bugününü ve yarınını anlatır nitelikte. Yediden yetmişe İlhan İrem hayranlarını mutlu edecek ve daha önce İlhan İrem müziğinin ve sesinin büyüsüyle tanışmamış müzikseverlere yepyeni pencereler açacak bu albümler EMI – Universal Müzik Türkiye etiketiyle yeniden yeni formatlarla arşivinizde yerini almaya hazırlanıyor.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. bütün albümleri cd formatında müzik marketlerde zaten vardı. ama TIPKI BASIM olarak yeniden yayımlanırsa çok daha güzel olur. mesela 'Bezgin' 'Pencere' 'Köprü' '... Ve Ötesi' albümlerinin kapakları muhteşemdi. plak olarak yayımlanması zaten çok daha güzel bir haber. ayrıca, keşke İlhan İrem'e Saygı albümü yapılsa ne güzel olur.

  YanıtlayınSil
 2. Türkiye'de yapılan saygı albümlerinin çoğu berbat Örneğin Cem Karaca'nı Tamirci Çırağını Yavuz Bingöl'e söyletmişler şarkıyı katletmiş.Barış Manço'nun Sarı Çizmeli Memet ağasını Kurban enfes yorumlarken alakasız birisi yorumlamıştı.Çok az iyi cover şarkı var yorumlanmış.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe