EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

20 Ekim 2016 Perşembe

GÖKHAN TÜRKMEN'DEN YENİ ALBÜM 'SESSİZ''


Gökhan Türkmen yeni albümü ''Sessiz''i geçtiğimiz günlerde dinleyici ile buluşturdu. Türkmen'in son albümü ''Sessiz''de 10 şarkı ve 3 versiyonun yanında bir de bir bebeğin gerçek kalp atış seslerinden oluşan bir intro ile toplamda 14 şarkı bulunuyor.
Albümde mix koltuğunda Emre Nişancı, Barış Büyük ve Sertaç Özgümüş otururdu. ''Sessiz''in ilk lokomotif şarkısı ''Öyle Güzel ki'' olarak belirlendi. Şarkının söz ve müziği Gökhan Türkmen, düzenlemesi ise Atıl Aksoy imzası taşıyor. Albüm GTR Müzik etiketi ile müzik marketlerde ve dijital platformlarda.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim10:12

  Gerçekten çok doğru düzgün bir müzisyen. alkışlar

  YanıtlayınSil
 2. daha demin çok güzel bir yazı yazmıştım. internet koptu yazı gitti. özeti şudur :-) gökhan türkmen kendini sürekli geliştiren bir müzisyen. ilk albümü ile son 2 albümü arasında gözle görülür bir fark var. gökhan türkmen'i diğer jazzy pop/rock yapanlardan ayıran en önemli özelliği çok daha geniş bir kitleye hitap ediyor olmasıdır. bunda daha akılda kalıcı (kolay ezberlenebilen) sözlerinin buna uyumlu bestelerle birleşmiş olması önemli bir etken. yolu açık olsun. albümü aldım bu arada, kartonet tasarımı da bir harika.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe