EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

31 Ekim 2016 Pazartesi

AYNUR AYDIN ''DAMLA DAMLA''


Son dönemin dikkat çeken isimlerinden Aynur Aydın, ''Bi Dakika'' şarkısı ile adından sıkça söz ettirmişti. Şarkıcı ''Emanet Beden'' albümünün ikinci video klibini ''Damla Damla''ya çekti. Söz ve müziği Bertan Aslani ve Ahmet Kurtis'e, aranjesi Erhan Bayrak'a ait olan şarkının Şen Korkmaz yönetmenliğinde çekilen video klibi özellikle sosyal medyada büyük ses getirdi. Söz konusu video klip, dünyanın en ünlü metrosu olan Stockholm (Solna Centrum) Metrosu'ndan özel izinler alınarak 24 saatte çekildi. Aynur Aydın’a çekimlerde içlerinde Beyonce’un dansçılarının da olduğu 6 kişilik bir dans grubu eşlik etti.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe