EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Eylül 2016 Cuma

BURN İSTANBUL ROOFTOP FESTİVALİ


Bu yaz ilk kez düzenlenecek Burn İstanbul Rooftop Festival ile 2016 yazı esintiyle bitecek. 17 Eylül Cumartesi günü tek biletle deneyimlenebilecek, 6 ayrı teras olarak Nuteras, Saigon, Georges Hotel, Nest, Cue ve Backbar muhteşem İstanbul manzaralarını katılımcılara sunarken;Stavroz ve canlı performanslarıyla PillowTalk, Be Svendsen, Sound Nomaden’ın müzikleri günü geceye bağlayacak.
Festival kapsamında ayrıca Bora Uzer, Allen Hulsey, Hey Douglas başta olmak üzere onlarca yerli isim de canlı veya DJ performansları ile sahne alacak.
Festival, katılımcılara müziğin yanı sıra gün boyu kendi ilgi alanlarına göre bir kısmını veya tamamını tercih edebilecekleri aktivitelere katılma şansı da sunulacak.
Kokteyl workshop, gastronomika workshop, dreamcatcher workshop ve rooftop yoga gibi atölyelere ek olarak butikler de eğlenceli bir zaman için festival teraslarında yerlerini alacak.
''Burn Istanbul Rooftop Festival'' ile 17 Eylül Cumartesi öğle saatlerinden Pazar sabahına dek İstanbul’un eşsiz manzaralarının tadı en iyi müzikler, en keyifli etkinlikler ve en lezzetli kokteyller eşliğinde çıkarılacak.

Ayrıntılar Burn Istanbul Rooftop Festival Facebook sayfasında.
Biletler Biletix 'te !
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe