EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

26 Ağustos 2016 Cuma

TUNA KİREMİTÇİ VE ARKADAŞLARI'NA GONCA VUSLATERİ KONUK OLDU!Her ay başka bir bestesiyle müzikseverlerle buluşacak Tuna Kiremitçi, projenin 3. şarkısını, 90'lı yılların kült gruplarından Kumdan Kaleler'in sözü ve müziği Tuna Kiremitçi'ye ait şarkısı "Sana Dair"i ünlü oyuncu Gonca Vuslateri ile seslendirdi. Şarkı, aşka ve özgürlüğe duyulan özlemi anlatıyor.
Her ay farklı bir sanatçıyla, kendisine ait şarkıları seslendirecek olan Tuna Kiremitçi, bu şarkıların videolarını ilk kez YouTube’da paylaşacak. Bir başka deyişle, her ay bir single yayımlayacak. 10 aylık bir albüm maratonu!
Bu ilginç yolculuk sonradan ‘'Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları'' adı altında, Pasaj Müzik etiketiyle bir albümle müzikseverlerin beğenisine sunulacak.
Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları’nın yolculuğu Öykü Gürman, Jehan Barbur, Gülçin gibi önemli sanatçıların eşliğinde sürecek. Projede Kiremitçi'nin yeni şarkılarının yanısıra daha önce Müslüm Gürses, Ajda Pekkan, Haluk Levent gibi isimlerce seslendirilmiş besteleri de yer alacak.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. tuna'nın 20 sene önceki sesi yok. gonca vuslateri desen ona keza. ne için yapıldığını çözemediğim bir düet olmuş. ben kumdan kaleler'den dinlemeye devam edeceğim.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe