EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Ağustos 2016 Salı

SUNSPLASH MÜZİK FESTİVALİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

müzik_festivali
Sunsplash Müzik Festivali 2016

Türkiye’nin ilk uluslararası butik müzik festivali Sunsplash, 9-11 Eylül tarihleri arasında Bodrum Xuma Village’da gerçekleşecek. Alanlarında tanınan DJ ve  grupların sahne alacağı festivalde katılımcıları farklı ve renkli bir atlastan beslenen müzik ziyafeti bekliyor…
Bu sene performans gösterecek isimler arasında; New York’lu efsanevi DJ ve Grammy ödüllü prodüktör Louie Vega; house müziğin önemli isimlerinden Karizma; Amsterdam çıkışlı popüler DJ ve prodüktör ikilisi Detroit Swindle; ve ethnic elektronika tarzıyla çıkışta olan  Debruit yer alıyor. Ana sahnede bu sene headliner olarak Brownswood Records’un en yeni sanatçısı Cuba’lı Dayme Arocena ve grubu başı çekiyor. Diğer konfirme olan sanatçılar arasında Rainer Trueby, Phil Asher, Daudi Matsiko, Simbad, Mad Mats, Josey Rebelle, Love Vinyl’den Mighty Zaf ve Boiler Room’un müzikal küratörlerinden Thris Tian var.
Festivale ev sahipliği yapacak olan Xuma Village, özel tasarım mimarisi, mavi bayraklı plajı, muhteşem manzarası ve sıradışı mutfağı ile Yalıkavak’ta yer alıyor.
Festivalde çeşitli atölye çalışmaları, artisanal yiyecek ve içeceklerin yer aldığı standlar, yerel ve özgün tasarımcıların ürünlerini sunduğu Sunsplash Bazaar da yer alacak. 
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe