EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Ağustos 2016 Pazartesi

EDİS'TEN YENİ ŞARKI: ''DUDAK''


2015 yılında adından sıkça söz ettiren Edis, hazırlığını sürdürdüğü albümü öncesinde ''Dudak''ı dinleyici ile buluşturdu. Söz ve müziği Edis'e, düzenlemesi, Ozan Çolakoğlu'na ait olan albümün haberci şarkısı PDND Müzik etiketi ile yayınlanıyor. Genç şarkıcı yeni şarkısı ile ilgili düşüncelerini '' İlerleyen günlerde çıkaracağım albümüm benim özümü, hayallerimi ve anlarımı anlatacak. Dudak ise bunların arasındaki en cesur ve korkusuzu!
Sevenlerim bilsin ki "Olgun bir adam" var artık. "Dudak"ın ateşi beni yeterince yaktı dinleyiciyi de yaksın zira elimizde olmayan üzücü nedenlerden dolayı tam anlamı ile yaşanamayan bu yazın biraz ateşe ihtiyacı var!"Dudak"ın ateşi beklenen sıcaklıkta!
Şimdiden güzel ve soğuk duşlar diliyorum:)'' şeklinde özetledi.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. ilk iki şarkısı çıtayı o kadar yükseltmişti ki bu şarkısı diğerlerinin yanında sönük kaldı.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe