EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Temmuz 2016 Salı

ROBOTİK ''DÜNYANIN SAHİBİ''


Robotik, ilk teklisi ''Dünyanın Sahibi''ni dijital platformlarda yayınlıyor. Müzik kariyerlerine Bursa’da cover parçalar çalarak başlayan grup üyeleri, Utku İNCE (Gitar) ve Direnç CENGİZ (Vokal+Gitar) ilk olarak çeşitli etkinliklerde ve bar programlarında boy gösterdi. Bir süre yoğun bir şekilde programlarına Bursa’nın önde gelen rock barlarından Resimli Bar, Çaçaron Bar gibi mekanlarda devam eden grup, çeşitli festivallerde de yer aldı. Bu dönemde daha çok İngiliz akımından etkilendiler ve repertuarlarında Radiohead, Muse, U2 gibi günümüzde halen yer almakta olan grupların şarkılarını yorumladılar. Şarkılarında anlatılmak istenen konular değişmekle beraber genel olarak insanoğluna öz eleştiri göndermekte hiçbir çekince görmeyen grup, Mart 2016’da Stüdyo 326 yapım şirketinin desteği ile şu anki soundu ile buluştu ve ilk tekli çalışması olan “Dünyanın Sahibi” ile dijital platformlarda yerini aldı.Yakın bir süreçte sahne çalışmalarına da başlayacak olan grup, diğer şarkıları için de çalışmalarına devam etmektedir.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe