EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Haziran 2016 Salı

SELDA BAĞCAN'DAN UNUTULMAZ PERFORMANS!


Barselona'da gerçekleşen Primavera festivaline Selda Bağcan damgasını vurdu. Türkiye'nin en özel seslerinden olan Bağcan'ın yurt dışında gerçekleştirdiği performans sosyal medyanın da gündemindeydi. 
Bu sene 16’ıncı yılını kutlayan Primavera Sound Festival sona erdi. FestivaldeRadiohead, LCD Soundsystem, PJ Harvey, Tame Impala, Sigur Rós, Animal Collective, Pusha T, Brian Wilson, John Carpenter, Vince Staples, Julia Holter gibi dünyaca ünlü isimler sahne aldı. Festivalin en çok konuşulan isimlerinden biri de Türk halk müziğinin ve protest müziğin efsane seslerinden Selda Bağcan oldu. Sanatçı, İsrailli rock grubu Boom Pam ile birlikte verdiği konserde “Yaz Gazeteci”, “Yaylalar”, “Mehmet Emmi” ve “İnce İnce” gibi dünyaca bilinen ve çeşitli dillere çevrilmiş şarkılarını seslendirdi.

Bağcan’ın konseri Red Bull TV’den canlı olarak yayınlandı ve en çok izlenen canlı konser yayınlarından biri oldu.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe