EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Haziran 2016 Salı

KENAN DOĞULU ''İHTİMALLER''


Türk pop müziğinin başarılı müzisyenlerinden Kenan Doğulu, yeni albümü İhtimaller'i yayımlıyor. Diskografisinde yer alan hit şarkıları caz konseptinde seslendiren müzisyen albümde Ercüment Orkut, Can Çankaya, Bulut Gülen gibi isimlerle çalıştı. Kenan Doğulu'nun ve Ozan Musluoğlu'nun prodüktör koltuğunda oturduğu albümde kontrabasta Ozan Musluoğlu, davulda Mehmet İkiz ve Ferit Odman, trompette Şenova Ülker, trombonda Bulut Gülen, saksofonda Engin Recepoğulları ve vokallerde Sibel Gürsoy ile Tuğba Önal eşlik ediyor. Kenan Doğulu'nun İhtimaller albümü kapsamında verdiği Harbiye Açık Hava konserinin detaylı değerlendirmesini Yavuz Hakan Tok'un kaleminden okumak için buradan okuyabilirsiniz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe