EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

30 Mayıs 2016 Pazartesi

EROL EVGİN'DEN ''ALTIN DÜETLER''


Türk popunun efsane isimlerinden Erol Evgin, yeni bir düet albüm projesi ile dinleyici ile buluşuyor. ''Altın Düetler'' adını taşıyan albümde müzik dünyasının önemli kadın yorumcuları Evgin'in unutulmaz şarkılarına eşlik etti.Söz konusu albümde yer alan isimler; Sezen Aksu, Nükhet Duru, Candan Erçetin, Göksel, Zuhal Olcay, Şevval Sam, Emel Sayın, Sıla, Hande Yener ve Aşkın Nur Yengi. “Altın Düetler” albümünde sekiz “Çiğdem Talu - Melih Kibar şarkısı”, bir “Sezen Aksu şarkısı” ve sözleri Dr. Selma Çuhacı’ya bestesi Erol Evgin’e ait bir şarkı yer alıyor.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. albümü dinledim güzel olmuş aynı şarkıların artık başka bir versiyonunu daha dinlemek istemiyorum sanırım. "Melih Kibar"ın albümlerinde "söz: Çiğdem Talu" albümünde bu şarkıları dinledik. şimdi de "Erol Evgin" albümünden dinliyoruz. sanırım bitti. o kadar önemli müzik insanlarıydılar ki hâlâ dinliyoruz. eskitemiyoruz. çocuklarımız da dinleyecek. şimdiki şarkılardan kaç tanesi 40 sene sonrasına kalacak bakalım.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe