EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Nisan 2016 Salı

ÖZAY BAKIR'DAN YENİ TEKLİ ''TOZ DUMAN''


2013 yılında ilk teklisi ''Kalp'' ile dinleyiciye merhaba diyen Özay Bakır, yeni teklisi ''Toz Duman''ı Sony Music Türkiye etiketi ile yayımlıyor. Sözleri Özay Bakır'a, müziği ise Boygar'a ait olan şarkının aranjörlüğünü Ender Çabuker üstlenmiş.  
Şarkının video klibinin senaryosu da Özay Bakır'a ait. Murat Joker'in yönetmenliğini üstlendiği video klipte oyuncu Defne Bölükbaşıoğlu da oynadı.
Share this post

3 yorum Yeni Yorum Yap

 1. 'Kalp' şarkısını hala severek dinlerim. hem hareketli, hem sert bir yapısı vardı. sesi de kuvvetli. nereye kayboldu bu adam diyordum. bekliyordum yeni şarkısını. hayırlı olsun...

  YanıtlayınSil
 2. Anonim09:57

  Güzel şarkı, ilk şarkısını kaçırmışım bu vesile ile onu da dinledim. yolu açık olsun.

  YanıtlayınSil
 3. Anonim21:56

  Harika bir sarki uyduruk degil ritim super

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe