EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Nisan 2016 Pazartesi

KENAN DOĞULU'DAN CAZ ALBÜM: İHTİMALLER


Türk pop müziğinin başarılı erkek vokallerinden Kenan Doğulu, caz formunda hazırlanan yeni albümü ''İhtimaller''i yayınlamaya hazırlanıyor. Doğulu'nun 90'lardan bu yana seslendirdiği hit şarkılarının  Ercüment Orkut, Can Çankaya ve Bulut Gülen tarafından caz müzik formlarında yeniden düzenlenmiş versiyonları ve sözü ve müziği sanatçıya ait İhtimal adını taşıyan yeni bir şarkı yer alıyor.
Prodüktörlüğünü Kenan Doğulu ile birlikte Ozan Musluoğlu’nun üstlendiği İhtimaller albüm tamamen canlı olarak kaydedildi.Albümde en sevilen şarkılarını yepyeni caz düzenlemeleriyle seslendiren Kenan Doğulu’ya; piyanoda Ercüment Orkut ve Can Çankaya, kontrabasta Ozan Musluoğlu, davulda Mehmet İkiz ve Ferit Odman, trompette Şenova Ülker, trombonda Bulut Gülen, saksofonda Engin Recepoğulları ve vokallerde Sibel Gürsoy ile Tuğba Önal eşlik ediyor. 
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. çok güzel bir haber. Kenan Doğulu gibi başarıya ve maddi güce doymuş isimler artık böyle farklı denemeler yapmalılar. Mesela Burak Kut'un da efsanevi bir sesi var ama abidik gubidik işler yapıyor.

  YanıtlayınSil
 2. daha önce de akustik çalışmaları vardı ki kendi diskografisinin referans işlerindendi... bu da öyle olacaktır eminim..

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe