EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Nisan 2016 Pazartesi

BUSE TÜRKER'DEN YENİ PERFORMANSLAR!


Caz, Soul, Pop ve R&B şarkıları kendine özgü yorumuyla seslendiren Buse Türker piyano/vokal performanslarına devam ediyor.  Buse Türker; 5 Nisan Salı Hayal Kahvesi Bursa, 9 Nisan Cumartesi Hilton Bursa, 14 Nisan Perşembe Hayal Kahvesi Caddebostan ve 22 Nisan Cuma Hayal Kahvesi Sirkeci sahnesinde olacak.
Yeni teklisinin hazırlıklarını sürdüren Buse Türker'in piyano-vokal konseptinde Caz, Soul, Pop, R&B gibi farklı tarzlardan yerli ve yabancı şarkıların yer aldığı geniş bir repertuarı bulunuyor.

Buse Türker Hakkında:
1991 doğumlu olan Buse Türker, Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü'nü bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümüne devam etti.
Enbe Orkestrası başta olmak üzere çeşitli orkestralarda solist olarak yer aldı. Son 3 yıldır solo piyano/vokal performansları yapıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe