EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

9 Mart 2016 Çarşamba

YENİLENEN KELEBEK İLE DAHA FAZLA RENK!


Hayatı renklendirmek önemli! Buradaki tüm haberler aslında tam da bu nedenle yazılıyor. Müzikle olan bağımızı kuvvetlendirmek, dinlemek, yorumlamak ve bir nevi hayatı kolaylaştırmak için. Şimdilerde televizyon reklamlarında sıkça gördüğümüz KELEBEK de hayatımıza renk katan unsurlardan bir tanesi.
Evlerimize, iş yerlerimize, kafa dinlemek için oturduğumuz kafede, vapurda, her yerde bizi bekleyen bir arkadaş aslında Kelebek. Gündem ne kadar can sıkıcı olursa olsun, mutlaka göz attığımız Kelebek, ona daha çok bağlanmamız için daha fazla sebep sunuyor bize.
Her şeyden önce daha çok müzik var! Sanatçı röportajları, müzik haberleri daha çok Kelebek’te! Sezen Aksu’nun yeni keşfi Rümeysa’nın ilk röportajını önceki gün İzzet Çapa’da okuduk mesela ya da Emel Müftüoğlu’nun best of albüm röportajını yine İzzet Çapa’dan okuyoruz. Bu demek oluyor ki özel içeriklere daha geniş yer verecekler.
Bildiğimiz o renkli Kelebek, tasarımında da değişiklikler yapmış. Daha genç bir çizgiye oturmuş. Sayfa sayısı da artmış. Hafta içi her gün 2 Kelebek var.
Başlıca yenilikler;
*Cengiz Semercioğlu, Onur Baştürk, Melike Karakartal ve Ömür Gedik her Pazartesi  4'lü Magazin Konseyi oluşturuyor ve gündem konularını kendi bakış açılarından değerlendiriyor.
* İzzet Çapa, Gonca Vuslateri, ve Kenan Erçetingöz iki haftada bir yayınlanacak Okey'e 4. Aranıyor
bölümünde farklı bir ünlü ismi ağırlıyor.
* Her Salı Sibel Arna en çok izlenen dizilerdeki kıyafetlerin nereden bulunabileceğini anlatıyor.
*Onur Baştürk ise hangi mekanlara gitmeli, gece hayatındaki trendler, etkinlikleri anlatıyor.
Share this post

4 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim14:20

  Gerçekten şık ve prestijli bir mecra.

  YanıtlayınSil
 2. Anonim16:02

  gülben ergen burada da karşımıza çıktı. pes.

  YanıtlayınSil
 3. Anonim16:02

  gülben ergen burada da karşımıza çıktı. pes.

  YanıtlayınSil
 4. Anonim16:02

  gülben ergen burada da karşımıza çıktı. pes.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe