EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Mart 2016 Perşembe

TARKAN ''AHDE VEFA''


Türk pop müziğinin megastarı Tarkan, ''Ahde Vefa'' albümünü yayınlamaya hazırlanıyor. Uzun süredir merakla beklenen albüm için Tarkan kısa bir mektup gönderdi. İşte sanatçının yeni albümü ile ilgili düşüncelerini kaleme aldığı mektup.

"Benden uzun yıllardır beklenen Türk sanat müziği albümümü sizlerle paylaşacak olmanın tatlı telaşı ve heyecanı içindeyim.

Nev-i şahsına münhasır ses ve yorumlarıyla Türk sanat müziğini benimle tanıştıran, kalbimi bu aşkla dolduran tüm Türk sanat müziği sanatçılarına sonsuz teşekkürlerimi bildirmeyi borç bilirim. Bu albüm bendeki etki ve katkılarınızla hayat buldu.


‘Ahde Vefa’ nın sıkıntılı ve zorlu şu zamanlarda bir nebze de olsa içinizdeki kara bulutları dağıtmasını, yüreklerinizi aşkla doldurmasını temenni ediyorum."
Share this post

3 yorum Yeni Yorum Yap

 1. tanıtımlarını dinledim de beklediğimize değdi gibi. candan erçetin'in çatallı sesine değil, tarkan'ın su gibi akan gürül gürül sesine yakışır bu şarkılar. megastar olmak kolay değil.

  YanıtlayınSil
 2. Anonim16:00

  Her işi hakkı ile yapan bir insan. Tebrik etmek lazım.

  YanıtlayınSil
 3. Muhteşem, gerçekten yıllardır beklediğim, olmasını istediğim gibi bir albüm.Umarım seri halinde devamı gelir. Hakkında yorum yapmak bana düşmez ama tartışmasız muhteşem okumuş. Diva da dedi, fevkaladenin fevkinde...

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe