EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

29 Mart 2016 Salı

ŞATIROĞLU, DİKKAT ÇEKİYOR!


İlk mini albümü ‘’Birdenbire’’yi  iremrecords etiketi ile  geçtiğimiz haftalarda yayınlayan Şatıroğlu, alternatif tarzı ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeye başardı.  3 şarkıdan oluşan albümünde usta müzisyen Aykut Gürel’le  birlikte çalışan Şatıroğlu, önemli müzik yazarlarından ve radyo programcılarından da tam not aldı!

Ünlü müzik yazarı Yavuz Hakan Tok, Milliyet Sanat’taki köşesinde  Şatıroğlu için ‘’ Bugünün şartlarında on şarkılık bir albüm yapmanın çoğu zaman boşa masraf, boşa emek olduğunu ben de kabul ediyorum artık. Ama doğrusu Şatıroğlu’ndan bu üç şarkıdan fazlasını dinlemek hiç de fena olmazdı.  Yormayan, daraltmayan, kafa ütülemeyen, sakin, temiz bir üç şarkı ile Şatıroğlu müzikte bundan sonra yapacaklarına dair umut vaat ediyor. İsmini bir kenara yazın derim. ‘’ şeklinde ifadelerde bulundu.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe