EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Mart 2016 Çarşamba

MELİS DANİŞMEND ''VE EV''


Melis Danişmend yeni albümü ''Ve Ev''i dinleyici ile buluşturmaya hazırlanıyor. We Play etiketiyle yayınlanacak albümde yer alan yedi şarkının söz ve müziği Danişmend, bir şarkı ise Sinan Kaynakçı imzası taşıyor. Yeni şarkılarını yazarken “uzun bir yoldan sonra eve kavuşma anını” hissettiğini ve bu nedenle albüme bu ismi verdiğini söyleyen Danişmend’in üç yıl aradan sonra yayınladığı üçüncü solo çalışmasındaki şarkıların düzenlemelerine Emre Ataker, Melis Danişmend, Ozan Öner, Faruk Kavi, Burak Gürpınar, Deniz Ilgar ve Serkan Emre Çiftçi imza attı. Sinan Kaynakcı kendi bestesi Ondan Öyle’nin gitarını da kaydederken, Emre Ataker (tüm tuşlu çalgılar), Faruk Kavi (elektrik ve akustik gitar), Ozan Öner (bas gitar ve glockenspiel), Burak Gürpınar (davul), Serkan Emre Çiftçi (trompet) ve Gülşah Erol (çello) da enstrümanlarıyla Danişmend’e eşlik etti.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe