EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

9 Mart 2016 Çarşamba

IT’S STOCKHOLM CALLING

Siz okuyucularımızı müjdeli haberi vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Aylardır beklediğimiz o 2 haftalık maraton nihayet geldi çattı ve her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük haberlerle ev sahibi şehirde! Bu yılki adresimiz İsveç‘in başkenti Stockholm. Geçtiğimiz yıl Viyana’daki zaferiyle ev sahipliğini 3 yıl sonra tekrar üstlenen İsveç devlet televizyonu SVT,bildiğimiz gibi bu defa başkent Stockholm’ü seçti. (İsabetli de oldu.)


Şehirde Globen metro istasyonunda indiğinizde sizi bu yılın şarkıları karşılıyor.  Diğer senelere nazaran şehir neredeyse Eurovision’dan habersiz gibi. Yol kenarlarındaki direk giydirmeleri dışında neredeyse “hiç” Eurovision görseli yok. Fakat bunun yanında akreditasyondan basın merkezine kadar bütün görevli ve gönüllüler işlerini çok iyi biliyorlar ve çok yardımcılar. Basın konferansları,provalar ve röportajlar tüm hızıyla devam ediyor.
Bir de tanıdık birinden siz okuyucularımıza büyük bir selam var. Buyrunuz efendim;


Haber: Maral TOPRAK
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe