EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

9 Mart 2016 Çarşamba

GÖKÇE KILINÇER : KALBİMDE İZİ VAR


Müzik dünyası yeni ve alternatif işlerle buluşmaya devam ediyor. Birbirini tekrar eden ve yeniye dair bir şey sunmaktan uzak olan işler arasında kendisini kısa sürede gösteren prodükisyonlardan birisi de Gökçe Kılınçer'e ait. Müzisyenin ilk albümü ''Kalbimde İzi Var'' Dokuz Sekiz Müzik etiketi ile yayımlanıyor. Bu zamana kadar iki tekli ile dinleyici ile buluşan Gökçe Kılıncer'in 10 şarkı yer alıyor. Albümün tarzı ise basın bülteninde  ''retro-pop'' olarak isimlendirilmiş. Yeliz'in vokali ise hafızalara kazınan ''Yalan'' şarkısı, albümün çıkış şarkısı olarak belirlenmiş ve şarkıya Doruk Çetin tarafından bir de video klip çekilmiş.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. farklı bir söyleme tarzı var ama bu tarz, bu şarkılara gitmemiş. karakolda ayna var'ı da söylemiş. böyle kötü bir yorum dinlemedim hayatımda. söylerken duyguyu karşı tarafa geçiremiyorsan yani ruh yoksa, bu kendi kendini tatmin etmekten öteye geçmez. yine de yolu açık olsun ama bu kulvarı boş bıraksın bir zahmet. iyi çalınmış ama iyi söylenmemiş bir albüm (mehmet erdem gibi yani)

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe