EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Mart 2016 Perşembe

GAP'TEN YILIN MÜZİK HABERİ!Müziğini geniş kitlelerle buluşturmak isteyen müzisyenler için güzel haber GAP'ten geldi. Bantmag'in katkıları ile gerçekleşen projede, müzisyenler icra ettikleri müziği GAP mağazaları aracılığı ile geniş kitlelerle buluşturma fırsatı yakalıyor. 1969 yılında hikayesine sadece jean ve plak satarak başlayan Gap, genlerindeki müzik bağlılığını “Gap Canlı! Müzik Canlı!” ile güçlendiriyor.


Kendini tanıtmak isteyen gruplar gap.com.tr/gapcanlimuzikcanli sitesinden başvuru yaparak Gap mağazalarındaki akustik performanslarla seslerini daha çok kişiye duyurabilecek. 

Gap Canlı! Müzik Canlı! için başvurular, gap.com.tr/gapcanlimuzikcanli adresinde Mart sonuna dek devam edecek. Sadece kendine ait beste/şarkılarıyla katılan gruplar değerlendirilmeye alınacak. Başvurular, Gap ve Bant Mag tarafından oluşturulan bir jüri tarafından değerlendirildikten sonra akustik performanslar Nisan sonuna dek mağazalarda devam edecek. 

İlki 25 Mart’ta yapılması planlanan performanslar, Gap ve Bant Mag’in sosyal medya hesaplarından, gap.com.tr ve bantmag.com’dan duyurulacak.

www.gap.com.tr
www.instagram.com/gapturkiye
www.facebook.com/gapturkiye
www.twitter.com/gapturkiye
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe