EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

2 Şubat 2016 Salı

UĞUR AKYÜREK ''AŞK İZİ''


Müzisyen ve oyuncu Uğur Akyürek uzun zamandır üzerinde çalıştığı ilk albümü 'Aşk İzi'ni Razaki Müzik etiketi ile yayımlıyor. Yıllardır klasik batı müziğinin yanı sıra film-dizi müzikleri, reklam jingle’ları,vokalistlik, seslendirme, müzikal ve oyunculuk alanlarında kendini ifade eden genç müzisyen, söz ve bestesi Onur Koç'a ait olan 'Aşk İzi' şarkısı ile dinleyicilere aşkın en saf halini anlatıyor. 
Feridün Düzağaç, Vedat Sakman, Leman Sam ve daha bir çok değerli isim ile yıllardır çalışmalarını sürdüren müzisyen, şimdi de kendi sesi ve yorumu ile dinleyicilerle buluşuyor.
Prodüktörlüğünü Uğur Akyürek'in yaptığı 'Aşk İzi' albümünde toplam 6 şarkı yer alıyor.
Besteleri ve sözleri ile Feridun Düzağaç, Onur Koç, Fırat Tanış, Emre Danacı, Hakan Erken, Ersin Bişgen gibi isimlerle birlikte çalışan Uğur Akyürek'in ilk albümü 1 Şubat'ta tüm müzik marketlerde ve 4 Şubat'ta tüm dijital platformlarda yerini alacak
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe