EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Şubat 2016 Çarşamba

ONUR YILMAZ ''SON ŞARKI''


Onur Yılmaz, dijital platformlarda yerini alan ilk teklisi ''Son Şarkı'' ile dinleyicilerle buluştu. Lise yıllarında başladığı müzikal çalışmalarını pek çok grup ve  toplulukta sürdüren şarkıcı, uzun süre kurumsal hayatta çeşitli görevlerde yönetici olarak çalıştı. Müzik aşkını ikiz kızları Elif ve Ayşe'ye ithafen bestelediği ''Son Şarkı'' ile geniş kitlelerle buluşturan Onur Yılmaz, prodüksiyonun fotoğraf çekimlerinde Barış Hasan Bedir'le çalıştı. Onur Yılmaz'ın ikinci şarkısı ''İki Kiraz'' da önümüzdeki günlerde dijital platformlarda yerini alacak.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe