EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Ocak 2016 Pazartesi

AYŞEGÜL ALDİNÇ ''SEK'İZ''


Türk popunun özel sesi Ayşegül Aldinç, yeni proje albümünü DMC etiketi ile yayımladı.''Sek'iz'' adını taşıyan albümde Kenan Doğulu, Eflatun, Gökhan Türkmen, Göksel, Harun Tekin, Mabel Matiz, Yüksek Sadakat ve NADA gibi isimlerle çalışıldı. 8 şarkının yer aldığı albümde Nisan ayında yayımlanan Mabel Matiz bestesi ''Bir Tek Gördüğüm'' şarkısı da yer alıyor.
Share this post

4 yorum Yeni Yorum Yap

 1. albüm genel itibariyle güzel. ama şarkılar farklı aranjörlerden çıkınca şarkı sıralamalarında sıkıntı oluyor. mesela "bir tek gördüğüm" şarkısı bitip o şarkının etkisindeyken (melankolik vs.) bir sonraki şarkı alakasız bir club müziği tarzında başlıyor. "ne oluyor a.." diyor insan. o kadar sene sonra albüm çıkarınca beklenti yüksek oluyor tabii ki. 8 şarkı kesmedi beni. ama böyle bir kadroyu da Ayşgül Aldinç bir araya getirebilirdi. albümün en kötü şarkısı Kenan Doğulu'nun şarkısı "kendisi". en iyisi "bir tek gördüğüm" ve "unutamadım". ayrıca, albüm kapağı çok özensiz olmuş. "bir tek gördüğüm" single albümünün kapağı bile kat be kat daha iyiydi. onu kullansalardı keşke. ama bu albümü almayacak mıyız? tabii ki ilk görüğümüz yerde alacağız. ayrıca buradan da seslenmek istiyorum... 1988 tarihli ilk albümünün tekrar CD olarak yayımlanmasını EMI-KENT şirketinden talep ediyorum. her albümün tıpkı baskısı yapılıyor. bu çök önemli albümü basmıyorlar.

  YanıtlayınSil
 2. Anonim10:20

  CD kapağı bana hiç özensiz gelmedi, ama şarkılar hakkında yorumunuzda haklılık payı var. bende aynısını hissettim ama bu albümü sevmediğim anlamına gelmiyor elbette. iyi ki varsın ayşegül aldin.

  YanıtlayınSil
 3. Anonim14:27

  güzel bir albüm ama ''iddiasız'' buldum. ana akımın çok dışında konumlandırılmış gibi?

  YanıtlayınSil
 4. bence de en kötü şarkı kendisi. ben en çok seni sevmek var ya'yı sevdim. bence bi hareketli bi slow'u sıkıcı olmasın diye koymuşlar. Albüm kapağı gayet güzel bence. Bir Tek gördüğüm'ü de baştan sevmemiştim ama sonradan hoşuma gitti.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe